Az U17-es fiúk is x-eltek Budapesten

A mérkőzést követően Ádám Sándor, a csapat edzője értékelte a látottakat a tiszakecskefoci.hu-nak:

Rögtön a mérkőzés elején támadólag lépett fel mindkét csapat. Felváltva forogtak veszélyben a kapuk.  Az első félidőben három nagy helyzetünkből egyet sikerült gólra váltani Lovas Kristóf révén, így előnnyel mehettünk a nagy melegben a jól megérdemelt pihenőre (0-1). A második félidő első felében két gyors támadásból gólt értek el a hazaiak, ezzel megfordítva az eredményt (2-1). A gyorsan kapott két gól ellenére nem adták fel a srácok, sikerült ritmust váltanunk és Tamás Ignác Róbert góljával egyenlítenünk. Az utolsó 10 percben több lehetőségünk is adódott az ellenfél kapuja előtt, de gól már nem született. A csapat valamennyi tagját dicséret illeti a jó iramú, küzdelmes mérkőzésen nyújtott teljesítményéért! A jövő héten ismét idegenben, Kistarcsán lépünk pályára.

összeállítás: Duna Aszfalt TVSE U17: Szabó Sz.- Dorsch, Varga, Alexander, Alberti, Tóth, Tamás, Szabó K., Lovas, Kovács, Szíjj (Nana)