U17: Döntetlen Szegeden

A Duna Aszfalt TLC U17-es csapatának edzője, Tímár Zoltán értékelte a vasárnapi bajnoki meccset:

Az aktuális fordulóban Szegeden, a DAFC csapata ellen játszottuk soron következő bajnoki mérkőzésünket, és mivel döntetlenünk még nem volt idén, így ezt is kipipálva,  2-2 lett a végeredmény.
A házigazda szerezte meg a vezetést, egy kipattanó labdára hamarabb érkezett a csatáruk, majd bevágta mint a huzat! Még az első félidőben sikerült fordítanunk, így egygólos vezetéssel vártuk a folytatást. Ezután sorra dolgoztuk ki a helyzeteinket, melyekből sajnos egyet sem sikerült gólra váltanunk, így érvényesült a futball nagy igazsága; a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat. A 92. percben egy szöglet utáni kavarodás után sikerült egyenlítenie a szegedieknek, s mivel a gólvonal technika alkalmazása nem került még bevezetésre utánpótlás szinten, így el kell hinnünk az asszisztensnek, hogy a labda a gólvonalon túlra került.
Hétvégén ismételten szabadnaposak vagyunk, majd az eddig veretlen és listavezető Szolnok csapatához látogatunk.