Öt gólt kaptunk a Budaörstől

A Merkantil Bank Liga NB II 17. fordulójában labdarúgó csapatunk a Budaörs gárdáját fogadta vasárnap este és ötgólos vereséget szenvedett.

2019.11.10.

Duna Aszfalt Tiszakécskei LC – Budaörsi SC 0–5 (0–3)

Tiszakécske, Városi Sportcentrum, 350 néző

Vezette: Hanyecz Bence

Duna Aszfalt TLC: Molnár M.  – Erdélyi, Ludánszki, Preklet, Sváb – Durso , Szuhodovszki (Szabó D. 67.), Kocsis (Dr. Kardos 25.), Tölgyesi, Gréczi – Zádori (Puskás 46.)

Megbízott edző: Virágh Ferenc

Budaörs: Szabó B. – Menyhárt (Marques-Airosa 34.)(Molnár Cs. 40.) Fényes, Kékesi – Zsidai, Kulcsár, Stieber – Horváth, Szabó L. (Halmai 74.), Medgyes

Vezetőedző: Bognár György

Gólszerző: Szabó L. (0–1) a 2., Kulcsár (0–2) a 7., Stieber (0-3)a 18., Zsidai(0-4) az 56., Molnár Cs.(0-5) a 67. percben

Virágh Ferenc: Rémálom az Elm utcában, így tudnám jellemezni ezt a meccset. Elnézést kérek a szurkolóktól. A gyorsan bekapott gólok meghatározták ezt a mérkőzést, jobb csapat a Budaörs, megérdemelten győztek. Következik két hét szünet, nagy változásra van szükség.

Bognár György: Az első félidő első húsz percében nagyon jól játszottunk. Később visszaestünk, de a meccs végére újra nagyon szépen fociztunk. Agresszívan letámadtunk, kezdeményezően játszottunk, sok helyzetet kidolgoztunk.

A Duna Aszfalt TLC következő bajnoki mérkőzése november 24-én lesz Dorogon, majd három nappal később nagyon fontos meccset játszunk a Haladással. Bízzunk benne, hogy a bajnoki szünet után elindul felfelé a csapat!