NB III.

Kapusok

 Helesfay Donát (1990.07.29.)

 

Ladányi Patrik (1995.12.24.)

 

Védők

Oláh Máté (1992.09.17.)

 

Csáki Róbert (1996.02.23.)

 

Polyák Kristóf (1995.09.28.)

 

Benkó Bence (1994.07.27.)

 

Dr. Kardos Norbert (1988.07.26.)

 

Zámbori Dániel (1994.02.18.)

 

Kocsis Gábor (1985.11.30.)

 

Középpályások

Szabó László (1995.02.14.)

 

Bartucz Martin (1997.12.31.)

 

Horváth Bence (1992.11.14.)

 

Markó Ádám (1990.02.07.)

 

Juhász László (1990.10.24.)

 

Tölgyesi Viktor (1992.01.18.)

 

Takács Krisztofer (1996.02.22.)

 

Kirchner Krisztián (1993.02.27.)

 

Csatárok

Puskás Zoltán (1993.04.02.)

 

Kalmár Ferenc (1990.09.19.)

 

Annus Árpád (1994.09.05.)

 

Székely Dávid (1991.11.30.)

 

Szakmai stáb

Nyilas Elek szakmai igazgató

 

Kislőrincz György sportigazgató

 

Szabó István vezetőedző

 

Virágh Ferenc pályaedző

 

Nagy Zsolt (kapusedző)

 

Maczkó Gábor (masszőr)

 

Káli Tibor (technikai asszisztens)