Az U19-es csapatunk eredményei

A Duna Aszfalt TLC U19-es gárdájának legutóbbi két bajnoki mérkőzéséről a csapat edzője, Ádám Sándor nyilatkozott:

Szeptember 29-én hazai pályán fogadtuk a Kecskeméti LC korosztályos csapatát a bajnokság 5. fordulójában. Teljes kerettel kezdhettünk neki a mérkőzésnek, amelyen korán vezetést szereztünk. Bár ellenfelünk egy átlövéssel egyenlíteni tudott, de még az első félidőben két gólosra növeltük előnyünket, amely a mérkőzés végéig meg is maradt. Magabiztos játékkal 3-1 arányban nyertük a megyei rangadót.

Október 6-án, az aradi vértanúk napján Orosházára látogattunk. Baljós előjelekkel készülhettünk a mérkőzésre, mivel 6 csapattag is hiányzott a keretből betegség és iskolai, családi kirándulások miatt. A mérkőzés elején előnyt szereztünk Pácsa Zoltán révén, amelyet azonban a hazaiak gyorsan kiegyenlítettek, és a szünet előtt meg is fordították a mérkőzést. A második félidőben nyílt küzdelem folyt, felváltva forogtak veszélyben a kapuk. Sajnos ellenfelünk szinte minden gólhelyzetét értékesíteni tudta, amíg mi 4-5 hatalmas gólszerzési lehetőséget is “elpuskáztunk”. Ennek következtében sima hazai győzelemmel zárult a hűvös, szeles vasárnap délután.