Lucsánszky Tamás nem lett vezetőedző klubunknál

A Duna Aszfalt TLC helyreigazítást vár a Nemzeti Sporttól.

,,Az egykoron Budaörsön, Soroksáron, Mezőkövesden, Nyíregyházán és az MTK-nál dolgozó Lucsánszky Tamás lesz a labdarúgó NB II-ben szereplő Tiszakécskei LC új vezetőedzője – értesült a Nemzeti Sport Online.”

Ezzel kapcsolatban klubunk közleménye a következő:

Sem a Duna Aszfalt TLC, sem Lucsánszky Tamás nem tud ilyen megállapodásról – tájékoztatott Nyilas Elek, a Duna Aszfalt TLC szakmai igazgatója, aki hozzátette; klubunk helyreigazítást vár a Nemzeti Sporttól.

Nyilas Elek arról tájékoztatta a tiszakecskefoci.hu-t, hogy NB II-es labdarúgócsapatunk berkeiben is megkezdődhet a közös munka (a már ismert, csütörtöki kormányrendelet értelmében). Hétfőn a Sportcentrumban az összes játékosunkon és a velük dolgozó stábtagokon, közvetlen munkatársakon elvégzik a koronavírus teszteket, melyeknek kedden lesz meg az eredménye. Ezt követően szerdán, remélhetőleg teljes létszámmal folytatódhat a közös munka, a felkészülés az NB II-es bajnokság folytatására.

Duna Aszfalt TLC