Bajnoki címet szerzett U16-os leány csapatunk!

A Tiszakécske VSE U16-os leány csapata a Regionális U-16 HNP Közép-Keleti csoportjának idei szezonjában kimagasló eredményt ért el.

A csapat magja három éve kezdte el a labdarúgást, de az óta is folyamatosan csatlakoznak hozzájuk új tagok. Heti két alkalommal vesznek részt edzéseken. Minden alkalommal szorgalmasan, szeretetteljes légkörben dolgoznak. Az együtt eltöltött időszakban igazi közösséggé kovácsolódtak.

Ez megmutatkozott a bajnoki mérkőzések során is, ahol lehetetlent nem ismerve küzdöttek egymásért és a tiszakécskei színekért. Fegyelmezettségüknek és okos, taktikus játékuknak köszönhetik, hogy a nehéz tavaszi menetelés végén a bajnoki tabella első helyén végeztek, megnyerve ezzel egy olyan bajnokságot, ahol országos szinten nagy múltú klubok csapatai is (pl.: Újpesti TE, BVSC-Zugló, Monori SE) szerepeltek az ellenfelek között. Nagyon nagy büszkeséget szereztek egyesületünknek és városunknak egyaránt ezzel a történelmi bajnoki címmel. Felejthetetlen bajnoki szezon volt!

A leányok edzői Ádám Sándor és Szőke Géza, akiknek ezúton is gratulálunk!

U 16-os leány csapatunk számokban:

14 mérkőzés: 9 győzelem, 4 döntetlen, 1 vereség

55 lőtt, 11 kapott gól, gólkülönbség: 44

Gólkirályi címet szerzett: Kis Lili 30 góllal

A góllövőlista 6. helyezettje: Jakab Dzsenifer 13 góllal

Le a kalappal lányok! Hajrá Kécske!

(fotók: Sipos Bence/ Kécskei Krónika)