A 23 éves középpályás jól érzi magát Tiszakécskén, ahol komoly célokért küzdhet a jövőben. Hol futballoztál eddig? Tiszaújvárosban kezdtem el futballozni, onnan kerültem Diósgyőrbe, majd egy rövidebb balmazújvárosi időszak után újra a DVTK piros-fehér mezét viseltem. Diósgyőrben sikerült bemutatkoznom az NB I-ben, a Balmazújvárosnál pedig az NB II-ben játszottam. Milyen benyomásokat szereztél eddig a Tiszakécskei LC berkeiben? Nagyon jól érzem…
