A július 10-én délelőtt megtartott edzés végén Nagy Sándor, labdarúgócsapatunk vezetőedzője nyilatkozott klubunk honlapjának. Hogyan telt ez a bő másfél hét mióta Tiszakécskére érkezett? Mik a benyomások? Nagyon sok munkával. Sokat teszünk azért, hogy fel tudjuk építeni ütőképesre a csapatot, hiszen egy nagyon komoly célunk van, visszakerülni a másodosztályba. Azok a futballisták, akik érkeznek jó, munkás futballisták. Mennyire sikerült ez…
