Hétfőn délelőtt már újra együtt edzett a tiszakécskei labdarúgócsapat. A keret tagjai az augusztus 2-i bajnoki rajtra készülnek. Arról az MLSZ még nem adott tájékoztatást, hogy a klub az NB II-ben vagy az NB III-ban indulhat-e. Elkezdődött a felkészülés a következő bajnoki szezonra. Az MLSZ tájékoztatása szerint az NB II-nek és az NB III-nak is a tervezett kezdete augusztus 2-ára…
