Nyilas Elek, klubunk szakmai igazgatója nyilatkozott a tiszakecskefoci.hu-nak: Május 4-én az NB II-es keretünk összes labdarúgóján és a stábtagokon is elvégezték a koronavírus-teszteket. Örömmel mondhatom, hogy mindenkié negatív lett. Ettől függetlenül továbbra is fokozott óvintézkedések mellett dolgozunk, a játékosok nem használják az öltözőt, edzőfelszerelésben érkeznek a pályára és maszkot is viselnek. Minden egyes járványügyi előírást betartunk. Annak ellenére, hogy az…
